22 - 23 Mart 2024

İstanbul Kongre Merkezi (ICC) Harbiye

Firmalar

Kıymetli firma temsilcileri,

14.000’e yakın üyeye sahip olan İstanbul Diş Hekimleri Odası, üyeleri ile sektör temsilcilerini bir kez daha buluşturuyor. 7-8 Nisan 2023 tarihlerinde ilki gerçekleştirilen “İstanbul Buluşması”’nı geleneksel bir ‘bilimsel kongre’ haline getirebildiğimiz ve en önemlisi bunu üyelerimize ‘ücretsiz’ sunabildiğimiz için gururluyuz. Siz değerli meslektaşlarımız ve sektör temsilcilerimizi 22-23 Mart 2024 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan İstanbul Buluşması 2024 Kongresi’ne İstanbul Diş Hekimleri Odası ve İstanbul Buluşması Organizasyon Komitesi adına davet etmekten onur duyuyoruz.

Bir hayalimiz vardı… İstanbul Diş Hekimleri Odası azımsanamayacak üye sayısıyla Türk Diş Hekimleri Birliği’nin bel kemiğini oluşturuyor demek yanlış olmaz. Bu güçten destek alarak İDO üyesi olan değerli meslektaşlarımızı üye oldukları meslek grubunun ayrıcalıklarından faydalandırmak için bu hayalimizi İDO yönetimi olarak hayata geçirmek üzere çalıştık. 2023 Nisan ayında 5.000 meslektaşımızın katıldığı, çok zengin bilimsel toplantıların yanı sıra dental sektörün önde gelen firmaları ile buluşulan bir kongreye imza attık. Adına sadece kongre ya da sektör buluşması demek eksik kalırdı, o nedenle zengin medeniyetlerin hüküm sürdüğü şehrimize yaraşır şekilde İstanbul Diş Hekimleri Odası ve İDO üyelerinin buluştuğu bir şöleni anlatır şekilde ‘İstanbul Buluşması’ olarak adlandırdık.

İstanbul Buluşması için son derece deneyimli bir organizasyon ekibi geceli gündüzlü çalıştı. 2013 FDI-Dünya Diş Hekimleri Birliği Kongresi, 2022 TDB-Türk Diş Hekimleri Birliği Uluslararası Kongresi gibi bugüne kadar düzenlenen ondan fazla kongrenin İstanbul’umuzda- Haliç Kongre Merkezi, ICEC ve ICC gibi alanlarda- yoğun katılımlı şekilde gerçekleştirilmesini mümkün kılan bu deneyimli bir organizasyon ekibi ilk ‘’İstanbul Buluşması’’nı büyük bir başarı ile hayata geçirdi. Değerli meslektaşlarımızdan gelen olumlu geri dönüşler ve buluşmanın tekrarı talepleri kadar sektör temsilcilerimizin memnuniyeti bizler için önemli bir göstergeydi.

‘İstanbul Buluşması’nın İstanbul Diş Hekimleri Odası üyelerinin ücretsiz katılım sağlayabileceği, çok sayıda değerli bilim insanımızın konferans, panel ve kurslarıyla bilgi ve deneyimlerini paylaşacakları, meslek sorunlarının tartışılacağı, çözüm önerilerinin değerlendirileceği; İstanbul Diş Hekimleri Odası üyesi diş hekimlerinin ve diş hekimliği alanında hizmet veren firmaların bir araya geleceği; bilimsel toplantıların yanı sıra sosyal ve kültürel etkinliklerin de düzenleneceği büyük bir buluşma olarak planlanmıştı. Sırada buluşmamızı geleneksel hale getirme misyonumuz var ve bunun için çalışıyoruz.

İstanbul Diş Hekimleri Odası Yönetim Kurulu ve İstanbul Buluşması Organizasyon Komitesi olarak mesleki buluşmaların; iyi ilişkilerin geliştirildiği, bilgi alışverişlerinin yapıldığı, firmaların inovatif ve multi-disipliner çalışmalarını diş hekimlerine tanıtma fırsatı yakaladığı ortamlar olduğunu çok iyi biliyoruz.

22-23 Mart 2024 tarihlerinde ICC’de (İstanbul Kongre Merkezi) gerçekleştirilecek bu organizasyonun da siz kıymetli katılımcılar için unutulmaz bir deneyime dönüşeceğini umut etmekteyiz.

Her yıl büyüyen ailemizin şüphesiz kıymetli parçalarından olan ve desteklerinden güç aldığımız değerli firmalarımızı, önceki organizasyonlarımızda olduğu gibi ‘’2024 İstanbul Buluşması‘’nda da yanımızda görmekten mutluluk duyacağız. Kongremizde Destek Sponsor alanı (m2 ücreti 100Euro +KDV) ve Ana Sponsor Alanı olmak üzere (m2 den bağımsız 6.000 Euro+KDV) firmalarımızın diş hekimleri ile buluşmasını sağlıyoruz.

2023 yılında İstanbul Buluşmasına katılan firmalarımıza ön alım hakkı vererek öncelikle kendilerine aynı yerlerini tekrar alma hakkı sunduk. Bu gün itibariyle müsait olan alanları hem Destek Sponsor Alanı’nda hem de Ana Sponsor Alanlı’nda tüm firmalarımıza talep önceliği sırasına göre açıyoruz. Lütfen almak istediğiniz alan için sponsor stand alanı numarası ve firma bilgileriniz ile birlikte ido@ido.org.tr ye email atınız. Odamız email geliş sırasına göre alanları tahsis edecektir.

Katılımcı diş hekimlerinin böylesine büyük bir mesleki buluşmada sponsor firmalarımızla çok daha kapsamlı temaslar gerçekleştirmesine olanak sağlayan İstanbul Buluşması 2024’te bir araya gelmek umudu ile,

‘’22-23 Mart’ta kimseye söz vermeyin!’’

Sevgi ve Saygılarımızla

 

Sponsorluk Dosyamızı görüntülemek için tıklayın.

 

DESTEK SPONSORLARI ALANI (Üsküdar Salonu) Destek Sponsorları

 
 

ANA SPONSORLAR ALANI (Fuaye Alanı)