22-23 Mart  2024

İstanbul Kongre Merkezi (ICC) Harbiye

Etkinlik Alanı

İSTANBUL'UN EN BÜYÜK Etkinlik MERKEZİ

İstanbul Etkinlik Merkezi, dünya standartlarında teknolojik altyapısı, deneyimli kadrosu ve misafirlerine sunduğu benzersiz hizmet kalitesi ile uluslararası Etkinlik ve organizasyon merkezidir. 8 kat ve 120.000m2’lik alana sahip olan İstanbul Etkinlik Merkezi, ulusal ve uluslararası Etkinlikler, konferanslar, sempozyumlar, şirket toplantıları, fuarlar, sergiler, konserler, müzikaller, tiyatro ve film galaları gibi her türlü sosyal, kültürel ve profesyonel etkinliğe ev sahipliği yapmaktadır.

Harita

 

Ulaşım

İstanbul Etkinlik Merkezi’ne Ulaşım

Taksi: Havalimanlarından İstanbul Etkinlik Merkezi’ne taksi ile gelmek isteyenler için varış süreleri aşağıda yer almaktadır: İstanbul Havalimanı (Avrupa Yakası) 37 dakika Sabiha Gökçen Havalimanı (Anadolu Yakası) 55 dakika

Metro: M2 Yenikapı- Hacıosman metro hattı kullanılarak Osmanbey veya Taksim durağından İstanbul Etkinlik Merkezi’ne kolayca ulaşılabilir. Osmanbey ve Taksim metro durakları İstanbul Etkinlik Merkezi’ne yaklaşık 7 dakikalık yürüme mesafesindedir. F1 Taksim - Kabataş füniküler hattı kullanılarak Taksim durağından İstanbul Etkinlik Merkezi’ne ulaşım sağlanılabilir. Metrobüs: Mecidiyeköy durağından metro veya otobüs aktarması ile İstanbul Etkinlik Merkezi’ne ulaşım sağlanılabilir.

Otobüs: Taksim, Eminönü ve Mecidiyeköy gibi birçok merkezi lokasyondan Harbiye’ye doğrudan ulaşım sağlanmaktadır. TRT İstanbul Radyosu otobüs durağı, İstanbul Etkinlik Merkezi’ne yaklaşık 2 dakikalık yürüme mesafesindedir.

 

Dolmuş: Beşiktaş-Harbiye dolmuş hattı ile, Beşiktaş Vapur İskelesi karşısından, Harbiye Caddesi’ne ulaşım sağlanmaktadır. Harbiye Dolmuş Durağı, İstanbul Etkinlik Merkezi’ne yaklaşık 3 dakikalık yürüme mesafesindedir.

 

.